باغ پرندگان کرمانشاه,باغ پرندگان کجاست,آدرس باغ پرندگان,نقشه باغ پرندگان,ساعت کاری باغ پرندگان,سایت باغ پرندگان کرمانشاه,مکانهای تفریحی کرمانشاه,مکان های تفریحی کرمانشاه,شماره تلفن باغ پرندگان کرمانشاه,شماره تماس باغ پرندگان کرمانشاه

 

باغ صدف یا باغ پرندگان کرمانشاه بزرگترین مرکز پرندگان در خاورمیانه است که در فضای دو هکتار طراحی شده و حدود ۳۰۰۰ قطعه پرنده در ۱۳۰ گونه مختلف در این باغ در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است.
۹۰ درصد پرندگان این باغ وارداتی هستند و بطور مثال از آمریکای جنوبی و آسیای شرقی خریداری شده اند. مهمترین گونه های موجود در این باغ قوی مشکی استرالیا و طوطی توکان هستند و تمام گونه های مرغ و خروس دنیا در این باغ دیده می شوند. شترمرغ، فلامینگو، طاووس آفریقایی، قرقاول آمریکایی، پرندگان شکاری، طوطی وکبوتر نیز از سایر گونه های پرندگان این مجموعه به شمار می آیند.
باغ صدف کرمانشاه مجهز به پانسیون و بیمارستان تخصصی پرندگان که شامل بخش های پرستاری و قرنطینه است می باشد. واحدی برای تکثیر پرندگان زینتی دایرست و تمامی این گونه ها قابل فروش هستند. برای کسانی که پرندگان خانگی دارند و میخواهند آنها را برای مدتی امانت دهند، پانسیون این مجموعه آماده خدمات است.
پرنده های منحصر به فرد خارجی به علت عدم سازگاری با آب وهوای ایران در ابتدا نمی توانستند تولید مثل نمایند، اما با تلاش کارشناسان مجرب محیط زیست این امر در باغ صدف کرمانشاه محقق شد و توانستند از آنها جوجه بگیرند.

آدرس باغ پرندگان کرمانشاه – باغ پرندگان کرمانشاه کجاست :

باغ پرندگان کرمانشاه در کمربندی غربی ترمینال اسلام آباد غرب(راه کربلا) و مجاور پارک ارغوان کرمانشاه واقع است.

 

ساعت کار باغ پرندگان کرمانشاه – ساعات بازدید باغ پرندگان کرمانشاه :

ساعت بازدید باغ پرندگان کرمانشاه از ساعت ۸ الی ۱۸ می باشد.

 

قیمت بلیط باغ پرندگان کرمانشاه :

بر اساس آخرین اطلاعات قیمت بلیط باغ پرندگان کرمانشاه مبلغ ۵۰هزار ریال معادل ۵هزار تومان می باشد.

 

جاذبه های گردشگری باغ صدف کرمانشاه :

علاوه بر وجود انواع و اقسام پرندگان زیبا و دیدنی امکاناتی چون صندلیهای چوبی، قارچهای بزرگ از جنس سیمان، پلهای کابلی معلق چوبی، مسیر نیزار، آبشار، رودخانه، استخر، پستی و بلندیهای طبیعی نیز به جاذبه های این باغ افزوده است. همچنین احداث رستوران و سفره خانه سنتی و نورپردازی برای بازدید شب نیز در دست اجراست.

 

جاذبه های گردشگری نزدیک به باغ پرندگان کرمانشاه :

پارک ارغوان، باغ گل‌های کرمانشاه، تکیه معاون‌الملک و مسجد جامع کرمانشاه از مکانهای گردشگری نزدیک به باغ پرندگان هستند.