خراسان شمالی,پارک آفرینش بجنورد,پارک آفرینش,پارک آفرینش بجنورد کجاست,آدرس پارک آفرینش,پارک های بجنورد,پارک های خراسان شمالی,طبیعت بجنورد,مکان های تفریحی بجنورد,کمپینگ در پارک آفرینش بجنورد,نقشه پارک آفرینش بجنورد

 

پارک آفرینش یکی از جاذبه های طبیعی بجنورد و نقطه گردشگری شهر بجنورد در استان خراسان شمالی می باشد. بوستان آفرینش بجنورد در میدان دولت، بلوار کمربندی بجنورد واقع است. مسافرینی که از مسیرهای استان گلستان وارد بجنورد شوند از طریق بلوار ولایت بجنورد به این پارک زیبا میرسند.
پارک آفرینش به لحاظ ساخت و تأمین امکانات از پارک ها و اماکن تفریح بسیار خوب استان بوده که از فضای سبز و چشم انداز زیبایی برخوردارست.

 

امکانات رفاهی پارک آفرینش بجنورد :

این بوستان در فضایی به وسعت سه هکتار بوده و دارای امکاناتی نظیر فضای سبز، آلاچیق، پارک آبی با امکانات قایق سواری، وسایل ورزش صبحگاهی، جایگاه روباز اجرای برنامه های فرهنگی و هنری با سکوی تماشاچیان، فضای ورزشی اسکیت برد، رستوران ، بوفه و سرویس بهداشتی است.
سالن ورزشی سرپوشیده اختصاصی بانوان از دیگر امکانات این پارک زیباست.

توضیحات تکمیلی :

گردشگرانی که به بجنورد سفر میکنند، خصوصا مسافرین نوروزی، می توانند در پارک آفرینش چادر زده و اقامتی موقت در این بوستان زیبا داشته باشند. سکوهایی برای نصب چادر تعبیه شده است./n