بیمارستان میلاد یکی از بیمارستان های تهران و از معروف ترین بیمارستان های ایران است. این بیمارستان متعلق به سازمان تامین اجتماعی می باشد. بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی هزار تختخوابی میلاد در جهت تامین نیازهای درمانی ایران و بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در تیر ماه ۱۳۸۰ تاسیس شد.

 

بیمارستان میلاد دولتی است یا خصوصی :

این بیمارستان که از مهم ترین بیمارستان های تهران محسوب می شود در مالکیت سازمان تامین اجتماعی بوده و کاملا بیمارستان دولتی است.

 

آدرس بیمارستان میلاد – بیمارستان میلاد کجاست – بیمارستان میلاد کجای تهران است :

آدرس بیمارستان روی نقشه تهران از بزرگراه همت به این شکل است که در اتوبان همت غرب به شرق پس از تقاطع اتوبان شیخ فضل الله نوری و بعد از ورودی برج میلاد و قبل از اتوبان شهید چمران در سمت راست خود به درب بیمارستان می رسید. آدرس بیمارستان از بزرگراه حکیم به این شکل است که در اتوبان حکیم شرق به غرب بعد از اتوبان چمران در سمت راست خود به مسیر ورودی بیمارستان خواهید رسید.

عزیزانی که از مسیر مازندران و جاده های هراز یا فیروزکوه وارد تهران می شوند می توانند بعد از ورود به اتوبان شهید بابایی و سپس اتوبان صدر وارد اتوبان امام علی جنوب شوند. پس از ورود به بزرگراه امام علی و ادامه مسیر می توانید وارد خروجی اتوبان حکیم غرب شوید. بعد از اتوبان چمران خروجی بیمارستان میلاد در سمت راست مشخص است. لازم به توضیح است که اتوبان حکیم در محدوده طرح زوج و فرد قرار دارد.

عزیزانی که مسیر غرب و کرج وارد تهران می شوند می توانند در ادامه اتوبان کرج که به اتوبان شیخ فضل الله نوری منتهی می شود، این بزرگراه را ادامه داده و در انتها خروجی اتوبان همت غرب را انتخاب نمایند. پس از گذشتن از ورودی برج میلاد در سمت راست بیمارستان میلاد دیده می شود.

عزیزانی که از جنوب تهران و مشهد و سمنان و افسریه وارد تهران می شوند می توانند اتوبان امام علی را انتخاب نموده، سپس وارد اتوبان حکیم غرب شوند. پس از اتوبان چمران در سمت راست مسیر بیمارستان میلاد نمایان است.

 

شماره تلفن بیمارستان میلاد تهران – شماره تماس بیمارستان میلاد :

تلفن بیمارستان میلاد ۸۴۰۹۰ می باشد که با ۶۰ خط آماده پاسخگویی به عزیزان است.

 

نقشه بیمارستان میلاد :

نقشه راهنمای بیمارستان را در ادامه می توانید ببینید.

بیمارستان میلاد,نقشه بیمارستان میلاد,پلان بیمارستان میلاد,بیمارستان میلاد تهران,راهنمای بیمارستان میلاد,بخش های بیمارستان میلاد,نقشه راهنمای بیمارستان میلاد تهران

 

پایان بخش اول