دانشگاه جامع علمی کاربردی خانه کارگر – دانشگاه خانه کارگر واحد اصفهان – دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر – علمی کاربردی خانه کارگر اصفهان – مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر واحد اصفهان – دانشگاه علمی کاربردی اصفهان

مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر واحد اصفهان یکی از واحدهای با شخصیت حقوقی مستقل و زیر نظر وزیر فرهنگ و آموزش عالی می باشد. رشته هایی همچون مهندسی، حسابداری، نرم افزار و … در این دانشگاه تدریس می شود.

دانشگاه جامع علمی کاربردی به منظور توسعه آموزشهای عالی علمی و کاربردی و به قصد ارتقاء دانش و ایجاد مهارتهای لازم و تحریک استعدادهای نهفته در افراد تاسیس شده و بر ایجاد توانایی های لازم برای کاربرد علوم و تکنولوژی و انتقال افراد در طیفی از مشاغل تأکید دارد.

هدف دانشگاه جامع علمی کاربردی، فراهم آوردن موجباتی است که مشارکت سازمانها و دستگاههای اجرایی دولتی و غیر دولتی را برای تربیت نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز بخشهای مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور ممکن سازد، به نحوی که فارغ التحصیلان هر یک از مؤسسات وابسته به این دانشگاه بتوانند برای کاری که به آنها محول می شود دانش و مهارت لازم را کسب کنند.

 

آدرس دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر اصفهان :

آدرس مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر واحد اصفهان بشرح زیرست :

اصفهان – شهر بهاران – بلوار خلیج فارس – جنب شیمی دارویی امین

کد پستی : ۴۹۹۹۷-۸۴۵۹۱

 

شماره تلفن دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد اصفهان – شماره تماس علمی کاربردی خانه کارگر اصفهان :

تلفن مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر اصفهان بشرح زیرست :

۳۷۲۵۲۵۵۰

۳۷۲۵۲۶۷۶

 

سایت دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر – سایت دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد اصفهان :

عزیزانی که بدنبال شرایط و مقررات دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر هستند می توانند از لینک زیر به سایت دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد اصفهان دسترسی داشته باشند، کافیست بر روی لینک کلیک نمایید.

سایت دانشگاه علمی کاربردی خانه کارگر واحد اصفهان