زیباکنار,فاصله زیباکنار تا انزلی,فاصله زیبا کنار تا رشت,زیباکنار انزلی,فاصله تهران تا زیباکنار,پادگان سیدالشهدا زیباکنار,فاصله زیباکنار تا لاهیجان

مجتمع تفریحی زیباکنار از جاذبه های گردشگری منحصر بفرد استان گیلان است که در بین جنگل های سرسبز و زیبای شمال و در جوار سحل زیبای دریای خزر قرار دارد.

 

فاصله تهران تا زیباکنار :

فاصله زیباکنار تا تهران در حدود ۳۵۰ کیلومتر است.

 

فاصله زیباکنار تا رشت :

فاصله رشت تا زیباکنار در حدود ۳۷ کیلومتر می باشد.

 

فاصله زیباکنار تا تا انزلی :

فاصله بندرانزلی تا زیباکنار در حدود ۴۰ کیلومتر می باشد. البته این مسیر از حاشیه ساحل میگذرد. مسیر دیگری وجود دارد که در حدود ۴۸کیلومتر بوده و از خشکبیجار گذر میکند.

 

فاصله زیباکنار تا لاهیجان :

فاصله لاهیجان تا زیباکنار در حدود ۴۰کیلومتر است.

 

خرید ویلا زیباکنار – اجاره ویلا زیباکنار – فروش ویلا در زیباکنار – خرید ویلا در زیباکنار گیلان :

در سالهای گذشته ویلاسازی های زیادی توسط افراد غیربومی در منطقه زیباکنار صورت گرفته است. این مساله موجب رونق خرید و فروش ویلا در زیباکنار شده است. آب و هوای مناسب و جاذبه های گردشگری خاص زیباکنار بسیاری از علاقمندان را به خرید ویلا یا اجاره ویلا ترغیب می نماید.

 

پادگان سیدالشهدا زیباکنار :

پادگان سیدالشهدا از پادگان های نیروی دریایی سپاه پاسداران است که دانشکده ای تکاوری بشمار می آید. عمده شهدای غواص در زمان جنگ تحمیلی در پادگان سیدالشهدا زیباکنار دوره دیده بودند. بندر ساحلی زیبا کنار بعلت ویلاسازی های چند سال گذشته و همچنین وجود پادگانهای آموزشی نظامی و هتل ها ی متعدد کمی بافت محلی و سنتی خود را ازدست داده است.

 

اطلاعات تکمیلی دیگر در مورد مجتمع تفریحی زیباکنار را میتوانید از طریق لینک زیر بدست آورید :

 

مجتمع تفریحی زیباکنار

 

هتل های زیباکنار – مراکز اقامتی زیباکنار