فاصله تهران تا بجنورد,تهران به بجنورد,تهران بجنورد,بجنورد به تهران,مسافت تهران تا بجنورد,مسیر تهران به بجنورد,تهران تا بجنورد,مسیر بجنورد به تهران,جاده تهران بجنورد,جاده تهران به بجنورد,نقشه راه های خراسان شمالی,اپلیکیشن گردشگری,نقشه راههای استان خراسان شمالی

 

جاده تهران به بجنورد از مسیرهای پراهمیت و قدیمی ایران است. از طریق ۳مسیر میتوان از تهران به بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی رسید.  شهرهای توریستی و گردشگری فراوانی در طول مسیر وجود دارند که جاذبه های گردشگری بسیاری را در خود جای داده اند.

 

اولین مسیر تهران بجنورد – جاده سمنان :

 

فاصله تهران تا بجنورد در این مسیر در حدود ۷۳۰ کیلومتر است. در این مسیر  از شهرهای گرمسار، سرخه، سمنان، دامغان، شاهرود، میامی، درق، گرمه و شوقان خواهید گذشت.

زمان مورد نیاز برای طی مسیر بجنورد تهران با خودرو شخصی در حدود ۹ ساعت است.

 

دومین مسیر تهران تا بجنورد – جاده فیروزکوه :

 

فاصله تهران به بجنورد در این جاده در حدود ۷۳۵ کیلومتر است. در این مسیر از شهرهای دماوند، فیروزکوه، پل سفید، زیراب، قائمشهر، ساری، نکا، بهشهر، کردکوی، علی آباد کتول، خان ببین، آزادشهر، مینودشت، گالیکش و آشخانه عبور می کنید.

فاصله زمانی تهران بجنورد در این مسیر با خودرو شخصی در حدود ۹ ساعت و ۱۵ دقیقه می باشد. این جاده از میانه پارک ملی گلستان با زیبایی های کم مثالش می گذرد.

 

سومین جاده تهران بجنورد – جاده چالوس :

 

مسافت تهران بجنورد در این جاده در حدود ۸۱۰ کیلومتر است. در این جاده از شهرهای کرج، چالوس، نور، آمل، بابل، قائمشهر، ساری، نکا، بهشهر، کردکوی، علی آباد کتول، خان ببین، آزادشهر، مینودشت، گالیکش و آشخانه می گذرید.

یکی از زیباترین جاده های ایران در این مسیر وجود دارد. جاده ای پر از جاهای دیدنی و نقاط گردشگری. این مسیر غیر از زیبایی های جاده چالوس، از میانه جنگل گلستان یا همان پارک ملی گلستان گذشته و مناظر بی نظیری دارد.

فاصله زمانی تهران تا بجنورد در این مسیر با خودرو شخصی در حدود ۱۲ ساعت و ۳۰ دقیقه می باشد، آنهم در شرایطی که جاده چالوس ترافیک سنگینی نداشته باشد. این جاده در عین طولانی بودن ارزش امتحان کردن و تجربه را دارد.

 

پرواز تهران بجنورد :

 

فاصله زمانی پرواز تهران به بجنورد در حدود یک ساعت و ۱۵ دقیقه است.

 

برنامه سفر :

 

گردشگران در صورتیکه از دیدنی ها و نقاط گردشگری اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند، برنامه ریزی بهتری برای سفر خود خواهند داشت. به این منظور جاذبه های گردشگری مبدا و مقصد را بصورت لینک ارائه مینماییم. کافیست بر روی لینک کلیک کرده و لذت ببرید :

 

دیدنی های تهران – گردشگری تهران

 

جاهای دیدنی بجنورد – دیدنیهای خراسان شمالی

 

اپلیکیشن گردشگری جاکاو – اپلیکیشن اندروید گردشگری :

 

سایت گردشگری جاکاو برای راحتی گردشگران ۲ اپلیکیشن گردشگری آماده کرده تا همیشه همراه علاقمندان به جاذبه های گردشگری باشد.

براحتی میتوانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن های توریستی را دانلود نمایید.

 

 

راهنمای دانلود اپلیکیشن گردشگری جاکاو :

 

بعد از کلیک کردن بر روی لینک زیر در سایت “کافه بازار” بر روی باکس “رایگان” که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک نمایید و سپس با گوشی موبایل خود بارکد مربع شکل (QR Code) را اسکن نمایید. براحتی اپلیکیشن دانلود خواهد شد.

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ایرانگردی” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ۱۰۰۱ مسیر گردشگری “ از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان