تهران به بوشهر,فاصله تهران تا بوشهر,بوشهر به تهران,تهران بوشهر,مسافت تهران تا بوشهر,بوشهر تهران,بندر بوشهر,جاده تهران به بوشهر,مسافت تهران به بوشهر,تهران تا بوشهر چند کیلومترست

 

جاده تهران به بوشهر از جاده های پراهمیت و قدیمی ایران بشمار می آید. بندر بوشهر در جنوب ایران واقع بوده و در واقع این مسیر یکی از کریدورهای شمال به جنوب کشور است.

 

اولین مسیر تهران به بوشهر – جاده قم :

 

فاصله تهران تا بوشهر در این جاده در حدود ۱۰۴۰ کیلومتر است. در این مسیر از شهرهای قم، کاشان، نجف آباد، بروجن، یاسوج و برازجان عبور میکنید.

زمان مورد نیاز برای طی این مسیر با خودرو شخصی در حدود ۱۲ ساعت و ۴۰ دقیقه می باشد.

 

 

دومین مسیر تهران تا بوشهر – جاده ساوه :

 

مسافت تهران به بوشهر در این جاده در حدود ۱۰۳۰ کیلومتر است. در این جاده از شهرهای ساوه، دلیجان، نجف آباد، بروجن، یاسوج و برازجان گذر خواهید کرد.

فاصله زمانی بوشهر تهران در این مسیر با خودرو شخصی در حدود ۱۲ساعت و ۵۰ دقیقه است.

 

 

سومین جاده تهران بوشهر – جاده اراک – مسیر ساحلی :

 

فاصله بوشهر تهران در این مسیر در حدود ۱۲۷۰ کیلومتر است. در این مسیر از قم، اراک، حوالی بروجرد، حوالی خرم آباد، آزادراه خرم آباد به اندیمشک، اندیمشک، شوش دانیال، اهواز، بندر ماهشهر، هندیجان، بندر دیلم و بندرگناوه خواهید گذشت.

زمان مورد نیاز برای طی این جاده در حدود ۱۴ ساعت و ۴۵ دقیقه می باشد.

 

 

پرواز تهران بوشهر :

 

فاصله زمانی پرواز تهران به بوشهر در حدود یک ساعت و ۱۵ دقیقه است.

 

 

برنامه ریزی سفر :

 

گردشگران در صورتیکه از دیدنی ها و نقاط گردشگری اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند، برنامه ریزی بهتری برای سفر خود خواهند داشت. به این منظور جاذبه های گردشگری مبدا و مقصد را بصورت لینک ارائه مینماییم. کافیست بر روی لینک کلیک کرده و لذت ببرید :

 

مکان گردشگری تهران – سفر به تهران

 

مکانهای دیدنی بوشهر – گردشگری بوشهر

 

سفر شگفت انگیز – سورپرایز شوید – متفاوت باشید :

 

وقتی یک گردشگر به یک استان یا شهر خاصی سفر میکند، معمولا بدلیل نا آشنا بودن با جاذبه های گردشگری مقصد و مخصوصا دیدنیهای بین راهی مناطق گردشگری زیادی را از دست می دهد. بسیاری از مسافران از شهری به شهر دیگر سفر میکنند بدون اینکه از مکان های گردشگری بین این دو شهر اطلاع داشته باشند. این مساله موجب میشود بعضی از جاذبه های توریستی مقصد بارها بازدید شود و بنوعی تکراری باشد. پیشنهاد ما این است که ماجراجو باشید و متفاوت سفر کنید.

از طریق لینک زیر میتوانید مناطق گردشگری جدیدی راکشف نمایید :

 

مسیرهای گردشگری بوشهر – سفر به بوشهر

 

 

اپلیکیشن گردشگری جاکاو – اپلیکیشن اندروید گردشگری :

 

سایت گردشگری جاکاو برای راحتی گردشگران ۲ اپلیکیشن گردشگری آماده کرده تا همیشه همراه علاقمندان به جاذبه های گردشگری باشد.

براحتی میتوانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن های توریستی را دانلود نمایید.

 

راهنمای دانلود اپلیکیشن گردشگری جاکاو :

 

بعد از کلیک کردن بر روی لینک زیر در سایت “کافه بازار” بر روی باکس “رایگان” که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک نمایید و سپس با گوشی موبایل خود بارکد مربع شکل (QR Code) را اسکن نمایید. براحتی اپلیکیشن دانلود خواهد شد.

 

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ایرانگردی” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ۱۰۰۱ مسیر گردشگری “ از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان