فاصله تهران تا تبریز,فاصله تهران تبریز,مسیر تهران تبریز,تهران به تبریز,مسافت تهران تا تبریز,نقشه راههای تبریز,ترافیک تبریز,تهران تبریز,مسافت تهران تبریز,تهران تا تبریز,مسیر تهران به تبریز,فاصله تبریز تهران,مسیر تبریز تهران

 

مسیر تهران تبریز از جاده های قدیمی و معروف ایران است. در نقشه راههای ایران جاده تهران تا تبریز از زیباترین مسیرهای ایران بوده و انبوهی از جاذبه های گردشگری را در خود جای داده است.

 

فاصله تهران تا تبریز در حدود ۶۳۰ کیلومتر است. جاده تهران تبریز از شهرهای کرج، قزوین، ابهر و زنجان میگذرد.

فاصله زمانی مسافت تهران تبریز با خودروی شخصی در حدود ۶ ساعت و ۴۵ دقیقه می باشد.

 

از جاده ساوه هم می توان به ابهر رفته و در ادامه به زنجان و سپس تبریز رفت.

مسافت تهران تا تبریز از جاده ساوه در حدود ۶۹۰ کیلومتر بوده و زمان مورد نیاز برای طی کردن این مسافت با خودروی شخصی در حدود ۷ ساعت و ۵۰ دقیقه می باشد.

 

پرواز تهران تبریز :

 

برای علاقمندان به سفر هوایی باید گفت که فاصله زمانی پرواز تهران به تبریز در حدود ۵۰ دقیقه می باشد.

برنامه سفر :

 

گردشگران در صورتیکه از دیدنی ها و نقاط گردشگری اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند، برنامه ریزی بهتری برای سفر خود خواهند داشت. به این منظور جاذبه های گردشگری مبدا و مقصد را بصورت لینک ارائه مینماییم. کافیست بر روی لینک کلیک کرده و لذت ببرید :

 

جاذبه های توریستی تهران – مکان دیدنی تهران

 

مناطق گردشگری تبریز – جای دیدنی تبریز

 

سفر شگفت انگیز – سورپرایز شوید – متفاوت باشید :

 

وقتی یک گردشگر به یک استان یا شهر خاصی سفر میکند، معمولا بدلیل نا آشنا بودن با جاذبه های گردشگری مقصد و مخصوصا دیدنیهای بین راهی مناطق گردشگری زیادی را از دست می دهد. بسیاری از مسافران از شهری به شهر دیگر سفر میکنند بدون اینکه از مکان های گردشگری بین این دو شهر اطلاع داشته باشند. این مساله موجب میشود بعضی از جاذبه های توریستی مقصد بارها بازدید شود و بنوعی تکراری باشد. پیشنهاد ما این است که ماجراجو باشید و متفاوت سفر کنید.

 

از طریق لینک زیر میتوانید مناطق گردشگری جدیدی راکشف نمایید :

 

مسیرهای گردشگری تبریز – سفر به تبریز

 

 

اپلیکیشن گردشگری جاکاو – اپلیکیشن اندروید گردشگری :

 

سایت گردشگری جاکاو برای راحتی گردشگران ۲ اپلیکیشن گردشگری آماده کرده تا همیشه همراه علاقمندان به جاذبه های گردشگری باشد.

براحتی میتوانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن های توریستی را دانلود نمایید.

 

 

راهنمای دانلود اپلیکیشن گردشگری جاکاو :

 

بعد از کلیک کردن بر روی لینک زیر در سایت “کافه بازار” بر روی باکس “رایگان” که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک نمایید و سپس با گوشی موبایل خود بارکد مربع شکل (QR Code) را اسکن نمایید. براحتی اپلیکیشن دانلود خواهد شد.

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ایرانگردی” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ۱۰۰۱ مسیر گردشگری “ از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان