تهران به خرم آباد,فاصله تهران تا خرم آباد,خرم آباد به تهران,فاصله خرم آباد تا تهران,خرم آباد تهران,مسیر تهران به خرم آباد,مسیر تهران خرم آباد,تهران خرم آباد,مسافت تهران تا خرم آباد,نقشه راههای لرستان,سفر به لرستان

 

جاده تهران به خرم آباد از مسیرهای قدیمی و پرتردد در نقشه راههای ایران است. این مسیر پر است از جاذبه های گردشگری طبیعی و تاریخی.

از دو طریق می توان از تهران به خرم آباد رفت.

 

اولین مسیر تهران به خرم آباد  – جاده قم و اراک :

 

فاصله تهران تا خرم آباد در این جاده در حدود ۴۸۵ کیلومتر است. در این مسیر از قم، سلفچگان، اراک و حوالی بروجرد خواهید گذشت.

زمان مورد نیاز برای طی این مسیر با ماشین شخصی در حدود ۵ ساعت و ۴۰ دقیقه می باشد.

 

 

دومین مسیر تهران به خرم آباد – جاده ساوه و ملایر :

 

مسافت تهران تا خرم آباد در این جاده در حدود ۵۵۰ کیلومتر است. در این جاده از بزرگراه تهران ساوه، شهرک صنعتی مامونیه، آزادراه ساوه همدان، شهر قهاوند، جاده قهاوند به همدان، جاده همدان به ملایر، ملایر و بروجرد می گذرید.

فاصله زمانی تهران به خرم آباد در این مسیر با ماشین شخصی در حدود ۶ ساعت و ۳۵ دقیقه می باشد.

 

 

پرواز تهران خرم آباد :

 

فاصله زمانی پرواز تهران به خرم آباد در حدود ۵۰ دقیقه است.

 

 

برنامه ریزی سفر :

 

گردشگران در صورتیکه از دیدنی ها و نقاط گردشگری اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند، برنامه ریزی بهتری برای سفر خود خواهند داشت. به این منظور جاذبه های گردشگری مبدا و مقصد را بصورت لینک ارائه مینماییم. کافیست بر روی لینک کلیک کرده و لذت ببرید :

 

گردشگری تهران – مکان های دیدنی تهران

 

جاهای دیدنی خرم آباد – مناطق گردشگری استان لرستان

 

سفر شگفت انگیز – سورپرایز شوید – متفاوت باشید :

 

وقتی یک گردشگر به یک استان یا شهر خاصی سفر میکند، معمولا بدلیل نا آشنا بودن با جاذبه های گردشگری مقصد و مخصوصا دیدنیهای بین راهی مناطق گردشگری زیادی را از دست می دهد. بسیاری از مسافران از شهری به شهر دیگر سفر میکنند بدون اینکه از مکان های گردشگری بین این دو شهر اطلاع داشته باشند. این مساله موجب میشود بعضی از جاذبه های توریستی مقصد بارها بازدید شود و بنوعی تکراری باشد. پیشنهاد ما این است که ماجراجو باشید و متفاوت سفر کنید.

از طریق لینک زیر میتوانید مناطق گردشگری جدیدی راکشف نمایید :

 

مسیرهای گردشگری خرم آباد – دیدنیهای استان لرستان

 

 

اپلیکیشن گردشگری جاکاو – اپلیکیشن اندروید گردشگری :

 

سایت گردشگری جاکاو برای راحتی گردشگران ۲ اپلیکیشن گردشگری آماده کرده تا همیشه همراه علاقمندان به جاذبه های گردشگری باشد.

براحتی میتوانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن های توریستی را دانلود نمایید.

 

راهنمای دانلود اپلیکیشن گردشگری جاکاو :

 

بعد از کلیک کردن بر روی لینک زیر در سایت “کافه بازار” بر روی باکس “رایگان” که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک نمایید و سپس با گوشی موبایل خود بارکد مربع شکل (QR Code) را اسکن نمایید. براحتی اپلیکیشن دانلود خواهد شد.

 

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ایرانگردی” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ۱۰۰۱ مسیر گردشگری “ از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان