فاصله تهران تا رشت,فاصله رشت تا تهران,فاصله تهران رشت,تهران رشت,رشت به تهران,تهران به رشت,رشت تهران,مسیر تهران رشت,رشت تا تهران,تهران تا رشت,فاصله رشت تهران,مسافت تهران رشت

 

مسیر تهران به رشت از معروفترین جاده های شمال کشور بوده و بدلیل توریستی بودن مناطق شمالی کشور از تردد زیادی برخوردارست.

فاصله تهران تا رشت ۳۲۶ کیلومتر می باشد. این مسیر کوتاهترین راه رشت به تهران است. در این مسیر از شهرهای کرج، قزوین، منجیل و رودبار گذر میکنید.

فاصله زمانی تهران تا رشت با خودروی شخصی از این جاده در حدود ۴ ساعت است، البته در شرایطی که ترافیک جاده تهران رشت روان باشد.

 

مسافت مسیر دیگر تهران رشت در حدود ۳۶۰ کیلومتر است که از بوئین زهرا گذر میکند.

فاصله زمانی تهران به رشت با ماشین از این جاده در حدود ۵ ساعت می باشد.

 

پرواز تهران رشت :

 

پرواز تهران به رشت در حدود ۵۰ دقیقه می باشد.

 

برنامه سفر :

گردشگران در صورتیکه از دیدنی ها و نقاط گردشگری اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند، برنامه ریزی بهتری برای سفر خود خواهند داشت. به این منظور جاذبه های گردشگری مبدا و مقصد را بصورت لینک ارائه مینماییم. کافیست بر روی لینک کلیک کرده و لذت ببرید :

 

جاهای دیدنی تهران – دیدنی های تهران

 

دیدنیهای رشت – جای دیدنی رشت

 

سفر شگفت انگیز – سورپرایز شوید – متفاوت باشید :

 

وقتی یک گردشگر به یک استان یا شهر خاصی سفر میکند، معمولا بدلیل نا آشنا بودن با جاذبه های گردشگری مقصد و مخصوصا دیدنیهای بین راهی مناطق گردشگری زیادی را از دست می دهد. بسیاری از مسافران از شهری به شهر دیگر سفر میکنند بدون اینکه از مکان های گردشگری بین این دو شهر اطلاع داشته باشند. این مساله موجب میشود بعضی از جاذبه های توریستی مقصد بارها بازدید شود و بنوعی تکراری باشد. پیشنهاد ما این است که ماجراجو باشید و متفاوت سفر کنید.

از طریق لینک زیر میتوانید مناطق گردشگری جدیدی راکشف نمایید :

 

مسیرهای گردشگری گیلان – نقشه گردشگری گیلان

 

اپلیکیشن گردشگری جاکاو – اپلیکیشن اندروید سفری :

 

سایت گردشگری جاکاو برای راحتی گردشگران ۲ اپلیکیشن گردشگری آماده کرده تا همیشه همراه علاقمندان به جاذبه های گردشگری باشد.

براحتی میتوانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن های توریستی را دانلود نمایید.

 

راهنمای دانلود اپلیکیشن گردشگری جاکاو :

بعد از کلیک کردن بر روی لینک زیر در سایت “کافه بازار” بر روی باکس “رایگان” که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک نمایید و سپس با گوشی موبایل خود بارکد مربع شکل (QR Code) را اسکن نمایید. براحتی اپلیکیشن دانلود خواهد شد.

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ایرانگردی” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ۱۰۰۱ مسیر گردشگری ” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان