فاصله تهران تا زنجان,تهران زنجان,مسافت تهران زنجان,نقشه راههای زنجان,فاصله زنجان تهران,تهران به زنجان,جاده تهران به زنجان,نقشه راههای ایران,جاده های کشور,زنجان به تهران,مسیر تهران به زنجان

 

مسیر تهران به زنجان از جاده های حیاتی کشور می باشد. اتوبان قزوین به زنجان راه را برای رسیدن به مقصد آسان میکند. این مسیر یکی از راه هاییست که مسافران را به منطقه آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی می رساند.

 

فاصله تهران تا زنجان در حدود ۳۳۰ کیلومتر است. در جاده تهران به زنجان از شهرهای کرج، قزوین، تاکستان و ابهر گذر میکنید.

زمان مورد نیاز برای طی کردن مسافت تهران زنجان با خودرو شخصی در حدود ۴ ساعت و ۱۰ دقیقه می باشد.

لازم به توضیح است که پس از شهر کرج می توان از جاده بوئین زهرا نیز استفاده کرده و در واقع بدون گذر کردن از شهرهای قزوین و تاکستان به شهر ابهر رسید. مسافت این مسیر نیز در حدود ۳۳۰ کیلومتر بوده ولی زمان مورد نیاز در حدود ۵ ساعت می باشد.

 

 

برنامه ریزی سفر :

 

گردشگران در صورتیکه از دیدنی ها و نقاط گردشگری اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند، برنامه ریزی بهتری برای سفر خود خواهند داشت. به این منظور جاذبه های گردشگری مبدا و مقصد را بصورت لینک ارائه مینماییم. کافیست بر روی لینک کلیک کرده و لذت ببرید :

 

 

جاهای دیدنی تهران – دیدنی های تهران

 

دیدنی های زنجان – جاذبه های گردشگری زنجان

 

 

سفر شگفت انگیز – سورپرایز شوید – متفاوت باشید :

 

وقتی یک گردشگر به یک استان یا شهر خاصی سفر میکند، معمولا بدلیل نا آشنا بودن با جاذبه های گردشگری مقصد و مخصوصا دیدنیهای بین راهی مناطق گردشگری زیادی را از دست می دهد. بسیاری از مسافران از شهری به شهر دیگر سفر میکنند بدون اینکه از مکان های گردشگری بین این دو شهر اطلاع داشته باشند. این مساله موجب میشود بعضی از جاذبه های توریستی مقصد بارها بازدید شود و بنوعی تکراری باشد. پیشنهاد ما این است که ماجراجو باشید و متفاوت سفر کنید.

 

از طریق لینک زیر میتوانید مناطق گردشگری جدیدی را کشف نمایید :

 

 

مسیرهای گردشگری استان زنجان – سفر به زنجان

 

 

اپلیکیشن گردشگری جاکاو – اپلیکیشن اندروید سفری :

 

سایت گردشگری جاکاو برای راحتی گردشگران ۲ اپلیکیشن گردشگری آماده کرده تا همیشه همراه علاقمندان به جاذبه های گردشگری باشد.

براحتی میتوانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن های توریستی را دانلود نمایید.

 

راهنمای دانلود اپلیکیشن گردشگری جاکاو :

 

بعد از کلیک کردن بر روی لینک زیر در سایت “کافه بازار” بر روی باکس “رایگان” که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک نمایید و سپس با گوشی موبایل خود بارکد مربع شکل (QR Code) را اسکن نمایید. براحتی اپلیکیشن دانلود خواهد شد.

 

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ایرانگردی” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ۱۰۰۱ مسیر گردشگری ” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان