فاصله تهران تا سمنان,مسافت تهران تا سمنان,فاصله تهران سمنان,تهران سمنان,جاده تهران سمنان,جاده تهران به سمنان,مسیر تهران سمنان,مسیر تهران به سمنان,نقشه راههای سمنان,راه تهران به سمنان,تهران تا سمنان چند کیلومترست

 

جاده تهران به سمنان از مسیرهای قدیمی و پراهمیت در نقشه راههای ایران است. جاده سمنان یکی از مسیرهاییست که مسافران را از تهران به مشهد هدایت می نماید.

 

اولین مسیر تهران به سمنان – جاده گرمسار :

 

فاصله تهران تا سمنان در حدود ۲۲۵ کیلومتر است. در این مسیر از شهرهای پاکدشت یا مامازند، ایوانکی، گرمسار، آرادان و سرخه گذر خواهید کرد.

زمان مورد نیاز برای طی این مسیر با خودرو شخصی در حدود ۲ساعت و ۴۵ دقیقه می باشد.

 

دومین جاده تهران سمنان – جاده فیروزکوه :

 

مسافت تهران تا سمنان از طریق جاده فیروزکوه در حدود ۲۲۷ کیلومتر است. در این جاده از دماوند، فیروزکوه، دوراهی امیریه، گردنه بشم، روستای افتر و مومن آباد عبور خواهید کرد.

فاصله زمانی جاده سمنان تهران از این مسیر در حدود ۳ ساعت و ۱۵دقیقه می باشد.

 

 

برنامه سفر :

 

گردشگران در صورتیکه از دیدنی ها و نقاط گردشگری اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند، برنامه ریزی بهتری برای سفر خود خواهند داشت. به این منظور جاذبه های گردشگری مبدا و مقصد را بصورت لینک ارائه مینماییم. کافیست بر روی لینک کلیک کرده و لذت ببرید :

 

جای دیدنی تهران – جاذبه های گردشگری تهران

 

جاهای دیدنی سمنان – مناطق گردشگری سمنان

 

سفر شگفت انگیز – سورپرایز شوید – متفاوت باشید :

 

وقتی یک گردشگر به یک استان یا شهر خاصی سفر میکند، معمولا بدلیل نا آشنا بودن با جاذبه های گردشگری مقصد و مخصوصا دیدنیهای بین راهی مناطق گردشگری زیادی را از دست می دهد. بسیاری از مسافران از شهری به شهر دیگر سفر میکنند بدون اینکه از مکان های گردشگری بین این دو شهر اطلاع داشته باشند. این مساله موجب میشود بعضی از جاذبه های توریستی مقصد بارها بازدید شود و بنوعی تکراری باشد. پیشنهاد ما این است که ماجراجو باشید و متفاوت سفر کنید.

از طریق لینک زیر میتوانید مناطق گردشگری جدیدی راکشف نمایید :

 

 

مسیرهای گردشگری سمنان – دیدنیهای استان سمنان

 

 

 

اپلیکیشن گردشگری جاکاو – اپلیکیشن اندروید گردشگری :

 

سایت گردشگری جاکاو برای راحتی گردشگران ۲ اپلیکیشن گردشگری آماده کرده تا همیشه همراه علاقمندان به جاذبه های گردشگری باشد.

براحتی میتوانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن های توریستی را دانلود نمایید.

 

 

راهنمای دانلود اپلیکیشن گردشگری جاکاو :

 

بعد از کلیک کردن بر روی لینک زیر در سایت “کافه بازار” بر روی باکس “رایگان” که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک نمایید و سپس با گوشی موبایل خود بارکد مربع شکل (QR Code) را اسکن نمایید. براحتی اپلیکیشن دانلود خواهد شد.

 

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ایرانگردی” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ۱۰۰۱ مسیر گردشگری “ از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان