فاصله تهران تا سنندج,تهران به سنندج,مسیر تهران به سنندج,سنندج به تهران,نقشه راههای کردستان,تهران سنندج,جاده تهران به سنندج,مسیر تهران سنندج,جاده های ایران,جاده های غرب ایران

 

جاده تهران به سنندج از مسیرهای زیبای گردشگری ایران می باشد که شما را به غرب کشور متصل می کند. این مسیر از اهمیت خاصی در نقشه راههای ایران و کردستان برخوردارست.

 

اولین مسیر تهران سنندج – کوتاهترین مسیر تهران به سنندج :

فاصله تهران تا سنندج در این جاده در حدود ۴۹۰ کیلومتر است. این مسیر از جاده ساوه شروع شده و از شهرهای همدان و قروه می گذرد. فاصله زمانی تهران سنندج در این مسیر با خودرو شخصی در حدود ۶ ساعت می باشد.

 

دومین جاده تهران به سنندج :

مسافت تهران سنندج در این جاده در حدود ۵۶۰ کیلومتر است. در این مسیر از شهرهای کرج، قزوین، تاکستان، همدان و قروه گذشته و به سنندج ختم می شود. زمان مورد نیاز برای طی کردن این مسیر با خودرو شخصی در حدود ۷ ساعت و ۲۰ دقیقه می باشد.

 

سومین مسیر تهران تا سنندج :

فاصله تهران تا سنندج در این مسیر در حدود ۵۸۳ کیلومتر است. این مسیر نیز از جاده ساوه شروع شده و پس از گذر از شهرهای کبودرآهنگ و گل تپه و ورود به جاده سنندج-دیواندره و همچنین عبور از کنار سد وحدت سنندج به شهر سنندج می رسد.
فاصله زمانی تهران سنندج از طریق این مسیر با خودرو شخصی در حدود ۷ ساعت می باشد.

 

سومین پرواز تهران سنندج :

فاصله زمانی پرواز تهران به سنندج در حدود یک ساعت و ۵ دقیقه می باشد.

 

 

برنامه ریزی سفر :

 

گردشگران در صورتیکه از دیدنی ها و نقاط گردشگری اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند، برنامه ریزی بهتری برای سفر خود خواهند داشت. به این منظور جاذبه های گردشگری مبدا و مقصد را بصورت لینک ارائه مینماییم. کافیست بر روی لینک کلیک کرده و لذت ببرید :

 

 

جاهای دیدنی تهران – دیدنی های تهران

 

مناطق گردشگری سنندج – جاهای دیدنی سنندج

 

 

سفر شگفت انگیز – سورپرایز شوید – متفاوت باشید :

 

وقتی یک گردشگر به یک استان یا شهر خاصی سفر میکند، معمولا بدلیل نا آشنا بودن با جاذبه های گردشگری مقصد و مخصوصا دیدنیهای بین راهی مناطق گردشگری زیادی را از دست می دهد. بسیاری از مسافران از شهری به شهر دیگر سفر میکنند بدون اینکه از مکان های گردشگری بین این دو شهر اطلاع داشته باشند. این مساله موجب میشود بعضی از جاذبه های توریستی مقصد بارها بازدید شود و بنوعی تکراری باشد. پیشنهاد ما این است که ماجراجو باشید و متفاوت سفر کنید.

 

از طریق لینک زیر میتوانید مناطق گردشگری جدیدی را کشف نمایید :

 

مسیرهای گردشگری کردستان – سفر به کردستان

 

 

اپلیکیشن گردشگری جاکاو – اپلیکیشن اندروید سفری :

 

سایت گردشگری جاکاو برای راحتی گردشگران ۲ اپلیکیشن گردشگری آماده کرده تا همیشه همراه علاقمندان به جاذبه های گردشگری باشد.

براحتی میتوانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن های توریستی را دانلود نمایید.

 

راهنمای دانلود اپلیکیشن گردشگری جاکاو :

 

بعد از کلیک کردن بر روی لینک زیر در سایت “کافه بازار” بر روی باکس “رایگان” که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک نمایید و سپس با گوشی موبایل خود بارکد مربع شکل (QR Code) را اسکن نمایید. براحتی اپلیکیشن دانلود خواهد شد.

 

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ایرانگردی” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ۱۰۰۱ مسیر گردشگری ” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان