فاصله تهران تا شهرکرد,تهران شهرکرد,شهرکرد به تهران,مسیر تهران به شهرکرد,سفر به شهرکرد,مسافت تهران تا شهرکرد,فاصله شهرکرد تا تهران,جاده تهران به شهرکرد,شهرکرد تا تهران,اپلیکیشن گردشگری اندروید,شهرکرد تهران,نقشه راههای چهارمحال و بختیاری

 

مسیر تهران شهرکرد از جاده های قدیمی و محورهای مواصلاتی مهم کشور می باشد. جاذبه های گردشگری فراوانی نیز در طی این سفر در انتظار مسافران هستند.

 

اولین مسیر تهران به شهرکرد – جاده قم :

 

فاصله تهران تا شهرکرد در این مسیر در حدود ۵۴۵ کیلومتر است. در این جاده از شهرهای قم، کاشان، نطنز، نجف آباد، فولادشهر، زرین شهر و فرخ شهر گذر می کنید.

زمان مورد نیاز برای طی جاده تهران به شهرکرد با خودرو شخصی در حدود ۵ ساعت و ۵۰ دقیقه می باشد.

 

دومین مسیر تهران شهرکرد – آزادراه تهران ساوه :

 

مسافت تهران تا شهرکرد در این جاده در حدود ۵۳۴ کیلومتر است. دراین مسیر از حوالی ساوه، سلفچگان، دلیجان، میمه، روستای مورچه خورت، نجف آباد، فولادشهر، زرین شهر و فرخشهر عبور می کنید.

فاصله زمانی شهرکرد تهران در این مسیر با خودرو شخصی در حدود ۶ ساعت و ۱۵ دقیقه می باشد.

 

 

برنامه سفر :

 

گردشگران در صورتیکه از دیدنی ها و نقاط گردشگری اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند، برنامه ریزی بهتری برای سفر خود خواهند داشت. به این منظور جاذبه های گردشگری مبدا و مقصد را بصورت لینک ارائه مینماییم. کافیست بر روی لینک کلیک کرده و لذت ببرید :

 

جای دیدنی تهران – جاذبه های گردشگری تهران

 

جاهای دیدنی شهرکرد – مناطق گردشگری چهارمحال و بختیاری

 

اپلیکیشن گردشگری جاکاو – اپلیکیشن اندروید گردشگری :

 

سایت گردشگری جاکاو برای راحتی گردشگران ۲ اپلیکیشن گردشگری آماده کرده تا همیشه همراه علاقمندان به جاذبه های گردشگری باشد.

براحتی میتوانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن های توریستی را دانلود نمایید.

 

راهنمای دانلود اپلیکیشن گردشگری جاکاو :

 

بعد از کلیک کردن بر روی لینک زیر در سایت “کافه بازار” بر روی باکس “رایگان” که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک نمایید و سپس با گوشی موبایل خود بارکد مربع شکل (QR Code) را اسکن نمایید. براحتی اپلیکیشن دانلود خواهد شد.

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ایرانگردی” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ۱۰۰۱ مسیر گردشگری “ از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان