فاصله تهران تا قم,تهران قم,فاصله قم تا تهران,مسیر تهران قم,فاصله تهران قم,مسافت تهران قم,نقشه راههای قم,جاده تهران قم,جاده قم,مسافت قم تا تهران,سفر به قم

 

جاده تهران قم یکی از مسیرهای قدیمی و ازجمله جاده هایی است که محور اصلی شمال به جنوب کشور بشمار می آید.

فاصله تهران تا قم در حدود ۱۴۵ کیلومتر است. در این مسیر از بزرگراه خلیج فارس، اتوبان تهران قم و حاشیه دریاچه حوض سلطان خواهید گذشت.

فاصله زمانی مسیر تهران قم با ماشین شخصی در حدود یک ساعت و ۵۰ دقیقه می باشد.

 

برنامه ریزی سفر :

 

گردشگران در صورتیکه از دیدنی ها و نقاط گردشگری اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند، برنامه ریزی بهتری برای سفر خود خواهند داشت. به این منظور جاذبه های گردشگری مبدا و مقصد را بصورت لینک ارائه مینماییم. کافیست بر روی لینک کلیک کرده و لذت ببرید :

 

جاهای دیدنی تهران – جاذبه های گردشگری تهران

 

جاهای دیدنی قم – گردشگری قم

 

سفر شگفت انگیز – سورپرایز شوید – متفاوت باشید :

وقتی یک گردشگر به یک استان یا شهر خاصی سفر میکند، معمولا بدلیل نا آشنا بودن با جاذبه های گردشگری مقصد و مخصوصا دیدنیهای بین راهی مناطق گردشگری زیادی را از دست می دهد. بسیاری از مسافران از شهری به شهر دیگر سفر میکنند بدون اینکه از مکان های گردشگری بین این دو شهر اطلاع داشته باشند. این مساله موجب میشود بعضی از جاذبه های توریستی مقصد بارها بازدید شود و بنوعی تکراری باشد. پیشنهاد ما این است که ماجراجو باشید و متفاوت سفر کنید.

از طریق لینک زیر میتوانید مناطق گردشگری جدیدی راکشف نمایید :

 

مسیرهای گردشگری قم – مناطق گردشگری استان قم

 

 

اپلیکیشن گردشگری جاکاو – اپلیکیشن اندروید گردشگری :

 

 

سایت گردشگری جاکاو برای راحتی گردشگران ۲ اپلیکیشن گردشگری آماده کرده تا همیشه همراه علاقمندان به جاذبه های گردشگری باشد.

براحتی میتوانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن های توریستی را دانلود نمایید.

 

 

راهنمای دانلود اپلیکیشن گردشگری جاکاو :

 

بعد از کلیک کردن بر روی لینک زیر در سایت “کافه بازار” بر روی باکس “رایگان” که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک نمایید و سپس با گوشی موبایل خود بارکد مربع شکل (QR Code) را اسکن نمایید. براحتی اپلیکیشن دانلود خواهد شد.

 

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ایرانگردی” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ۱۰۰۱ مسیر گردشگری “ از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان