فاصله تهران تا کرج,تهران کرج,فاصله کرج تا تهران,نقشه راههای کرج,ترافیک کرج,فاصله کرج تهران,مسافت تهران تا کرج,تهران به کرج,مسیر کرج تهران,مسیر تهران به کرج,جاده تهران کرج,اپلیکیشن گردشگری

 

جاده تهران کرج از مسیرهای پرتردد و حیاتی برای کسانی است که قصد دارند از پایتخت به مرکز استان البرز بروند و بالعکس. ترافیک کرج تهران معمولا در ساعاتی از روز بسیار سنگین می باشد.

 

فاصله تهران تا کرج در شرایطی که مبدا را میدان آزادی تهران و مقصد را خیابان بهشتی کرج ،که همان مرکز شهر کرج است، در نظر بگیریم در حدود ۴۵ کیلومتر می باشد.

فاصله زمانی تهران کرج با خودرو شخصی در شرایط ترافیک روان و سبک در حدود ۴۰ دقیقه است.

 

برنامه ریزی سفر :

 

گردشگران در صورتیکه از دیدنی ها و نقاط گردشگری اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند، برنامه ریزی بهتری برای سفر خود خواهند داشت. به این منظور جاذبه های گردشگری مبدا و مقصد را بصورت لینک ارائه مینماییم. کافیست بر روی لینک کلیک کرده و لذت ببرید :

 

 

جای دیدنی تهران – جاذبه های گردشگری تهران

 

دیدنی های کرج – جاهای دیدنی استان البرز

 

اپلیکیشن گردشگری جاکاو – اپلیکیشن اندروید گردشگری :

 

سایت گردشگری جاکاو برای راحتی گردشگران ۲ اپلیکیشن گردشگری آماده کرده تا همیشه همراه علاقمندان به جاذبه های گردشگری باشد.

براحتی میتوانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن های توریستی را دانلود نمایید.

 

راهنمای دانلود اپلیکیشن گردشگری جاکاو :

 

بعد از کلیک کردن بر روی لینک زیر در سایت “کافه بازار” بر روی باکس “رایگان” که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک نمایید و سپس با گوشی موبایل خود بارکد مربع شکل (QR Code) را اسکن نمایید. براحتی اپلیکیشن دانلود خواهد شد.

 

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ایرانگردی” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ۱۰۰۱ مسیر گردشگری “ از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان