فاصله تهران تا کرمان,تهران کرمان,مسیر تهران کرمان,فاصله کرمان تا تهران,کرمان تهران,تهران به کرمان,کرمان به تهران,جاده های ایران,جاده های کشور,نقشه راههای کشور,نقشه راههای ایران

 

مسیر تهران کرمان از جاده های معروف ایران می باشد که مقاصد گردشگری زیادی را در خود جای داده است. در نقشه راههای کشور این جاده بسیار مهم و قدیمی می باشد.

 

اولین مسیر کرمان تهران – کوتاهترین مسیر :

 

فاصله تهران تا کرمان در حدود ۹۸۶ کیلومتر می باشد. این جاده کوتاهترین مسیر از تهران به کرمان بوده و از شهرهای قم، کاشان، یزد و رفسنجان می گذرد.

فاصله زمانی کرمان تهران از این مسیر با خودرو شخصی در حدود ۱۰ ساعت و ۳۰ دقیقه می باشد.

 

مسیر دوم تهران به کرمان :

 

تهران تا کرمان از مسیر دوم در حدود ۱۲۲۰ کیلومترست. این جاده از شهرهای قم، اصفهان، شهرضا، آباده، مهریز و رفسنجان گذر میکند.

فاصله زمانی کرمان به تهران از این جاده در حدود ۱۳ساعت و ۱۵ دقیقه می باشد.

 

پرواز تهران کرمان :

 

برای علاقمندان به سفرهای هوایی باید بگوییم که فاصله زمانی پرواز تهران به کرمان در حدود ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه است.

 

برنامه سفر :

 

گردشگران در صورتیکه از دیدنی ها و نقاط گردشگری اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند، برنامه ریزی بهتری برای سفر خود خواهند داشت. به این منظور جاذبه های گردشگری مبدا و مقصد را بصورت لینک ارائه مینماییم. کافیست بر روی لینک کلیک کرده و لذت ببرید :

 

جاذبه های توریستی تهران – مکان دیدنی تهران

 

جاهای دیدنی کرمان – دیدنی های کرمان

 

سفر شگفت انگیز – سورپرایز شوید – متفاوت باشید :

 

وقتی یک گردشگر به یک استان یا شهر خاصی سفر میکند، معمولا بدلیل نا آشنا بودن با جاذبه های گردشگری مقصد و مخصوصا دیدنیهای بین راهی مناطق گردشگری زیادی را از دست می دهد. بسیاری از مسافران از شهری به شهر دیگر سفر میکنند بدون اینکه از مکان های گردشگری بین این دو شهر اطلاع داشته باشند. این مساله موجب میشود بعضی از جاذبه های توریستی مقصد بارها بازدید شود و بنوعی تکراری باشد. پیشنهاد ما این است که ماجراجو باشید و متفاوت سفر کنید.

از طریق لینک زیر میتوانید مناطق گردشگری جدیدی راکشف نمایید :

 

مسیرهای گردشگری کرمان – سفر به کرمان

 

اپلیکیشن گردشگری جاکاو – اپلیکیشن اندروید گردشگری :

 

سایت گردشگری جاکاو برای راحتی گردشگران ۲ اپلیکیشن گردشگری آماده کرده تا همیشه همراه علاقمندان به جاذبه های گردشگری باشد.

براحتی میتوانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن های توریستی را دانلود نمایید.

 

راهنمای دانلود اپلیکیشن گردشگری جاکاو :

 

بعد از کلیک کردن بر روی لینک زیر در سایت “کافه بازار” بر روی باکس “رایگان” که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک نمایید و سپس با گوشی موبایل خود بارکد مربع شکل (QR Code) را اسکن نمایید. براحتی اپلیکیشن دانلود خواهد شد.

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ایرانگردی” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ۱۰۰۱ مسیر گردشگری “ از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان