فاصله تهران تا گرگان,تهران گرگان,تهران به گرگان,فاصله گرگان تا تهران,گرگان به تهران,فاصله تهران گرگان,مسافت تهران گرگان,جاده گرگان,نقشه راههای استان گلستان,گرگان تهران

 

مسیر تهران گرگان از جاده های زیبای گردشگری و توریستی  در نقشه راه های ایران است. جاده گرگان بخشی از نقشه راههای استان گلستان می باشد.

 

اولین مسیر تهران به گرگان – جاده فیروزکوه :

 

فاصله تهران تا گرگان از طریق جاده فیروزکوه در حدود ۴۱۵ کیلومتر است. در این جاده از شهرهای دماوند، فیروزکوه، پل سفید، زیرآب، قائمشهر، ساری، نکا، بهشهر و کردکوی خواهید گذشت.

فاصله زمانی جاده گرگان تهران با خودرو شخصی در حدود ۶ ساعت می باشد.

 

دومین جاده تهران گرگان  – جاده جنگلی توسکستان :

 

مسافت تهران گرگان از طریق جاده شاهرود و جنگل توسکستان در حدود ۵۴۰ کیلومتر است. در این مسیر از شهرهای گرمسار، سرخه، سمنان، دامغان و شاهرود گذر خواهید کرد.

زمان مورد نیاز برای طی کردن این مسیر با خودرو شخصی در حدود ۷ ساعت و ۱۰ دقیقه می باشد.

جاده جنگلی توسکستان یکی از زیباترین مسیرهای جنگلی ایران است. مناظر دلفریبی را در طول این سفر تجربه خواهید کرد. بعد از شهر شاهرود به ورودی آبشار مجن می رسید که میتوانید در آنجا نیز لحظات خوشی داشته باشید.

 

پرواز تهران گرگان :

 

فاصله زمانی پرواز تهران به گرگان در حدود یک ساعت می باشد.

 

برنامه ریزی سفر :

گردشگران در صورتیکه از دیدنی ها و نقاط گردشگری اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند، برنامه ریزی بهتری برای سفر خود خواهند داشت. به این منظور جاذبه های گردشگری مبدا و مقصد را بصورت لینک ارائه مینماییم. کافیست بر روی لینک کلیک کرده و لذت ببرید :

 

مکانهای گردشگری تهران – نقاط دیدنی تهران

 

جاهای دیدنی استان گلستان – دیدنیهای گرگان

 

 

سفر شگفت انگیز – سورپرایز شوید – متفاوت باشید :

 

وقتی یک گردشگر به یک استان یا شهر خاصی سفر میکند، معمولا بدلیل نا آشنا بودن با جاذبه های گردشگری مقصد و مخصوصا دیدنیهای بین راهی مناطق گردشگری زیادی را از دست می دهد. بسیاری از مسافران از شهری به شهر دیگر سفر میکنند بدون اینکه از مکان های گردشگری بین این دو شهر اطلاع داشته باشند. این مساله موجب میشود بعضی از جاذبه های توریستی مقصد بارها بازدید شود و بنوعی تکراری باشد. پیشنهاد ما این است که ماجراجو باشید و متفاوت سفر کنید.

 

از طریق لینک زیر میتوانید مناطق گردشگری جدیدی را کشف نمایید :

 

مسیرهای گردشگری استان گلستان – سفر به گرگان

 

 

اپلیکیشن گردشگری جاکاو – اپلیکیشن اندروید گردشگری :

 

سایت گردشگری جاکاو برای راحتی گردشگران ۲ اپلیکیشن گردشگری آماده کرده تا همیشه همراه علاقمندان به جاذبه های گردشگری باشد.

براحتی میتوانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن های توریستی را دانلود نمایید.

 

راهنمای دانلود اپلیکیشن گردشگری جاکاو :

 

بعد از کلیک کردن بر روی لینک زیر در سایت “کافه بازار” بر روی باکس “رایگان” که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک نمایید و سپس با گوشی موبایل خود بارکد مربع شکل (QR Code) را اسکن نمایید. براحتی اپلیکیشن دانلود خواهد شد.

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ایرانگردی” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ۱۰۰۱ مسیر گردشگری “ از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان