فاصله کرمانشاه تا تهران,تهران کرمانشاه,مسیر تهران کرمانشاه,تهران کرمانشاه,تهران به کرمانشاه,فاصله تهران کرمانشاه,کرمانشاه به تهران,مسیر تهران به کرمانشاه,مسافت تهران تا کرمانشاه,نقشه راههای کرمانشاه,مسافت تهران کرمانشاه,فاصله تهران تا کرمانشاه

 

مسیر تهران به کرمانشاه از جاده های معروف و قدیمی در نقشه راههای ایران است. نقاط گردشگری زیادی در طی این سفر در انتظار شما هستند.

از دو مسیر می توان از تهران به کرمانشاه رفت.

 

اولین مسیر تهران به کرمانشاه :

 

فاصله کرمانشاه تا تهران در حدود ۵۰۰ کیلومتر است. این کوتاهترین مسیر تهران کرمانشاه می باشد که از شهرهای همدان واسدآباد میگذرد.

فاصله زمانی کرمانشاه به تهران از این راه در حدود ۶ ساعت می باشد.

 

 

دومین جاده تهران کرمانشاه :

 

مسافت تهران تا کرمانشاه در این مسیر در حدود ۵۷۷ کیلومتر است. در این جاده از شهرهای قم، اراک، ملایر و کنگاور گذر خواهید کرد.

فاصله زمانی مسیر تهران به کرمانشاه در این جاده در حدود ۷ ساعت می باشد.

 

 

پرواز تهران کرمانشاه :

 

فاصله زمانی پرواز تهران به کرمانشاه در حدود یک ساعت است.

 

 

برنامه ریزی سفر :

 

گردشگران در صورتیکه از دیدنی ها و نقاط گردشگری اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند، برنامه ریزی بهتری برای سفر خود خواهند داشت. به این منظور جاذبه های گردشگری مبدا و مقصد را بصورت لینک ارائه مینماییم. کافیست بر روی لینک کلیک کرده و لذت ببرید :

 

 

جاذبه های توریستی تهران – مکان دیدنی تهران

 

مکانهای دیدنی کرمانشاه – دیدنی های کرمانشاه

 

 

سفر شگفت انگیز – سورپرایز شوید – متفاوت باشید :

 

وقتی یک گردشگر به یک استان یا شهر خاصی سفر میکند، معمولا بدلیل نا آشنا بودن با جاذبه های گردشگری مقصد و مخصوصا دیدنیهای بین راهی مناطق گردشگری زیادی را از دست می دهد. بسیاری از مسافران از شهری به شهر دیگر سفر میکنند بدون اینکه از مکان های گردشگری بین این دو شهر اطلاع داشته باشند. این مساله موجب میشود بعضی از جاذبه های توریستی مقصد بارها بازدید شود و بنوعی تکراری باشد. پیشنهاد ما این است که ماجراجو باشید و متفاوت سفر کنید.

 

از طریق لینک زیر میتوانید مناطق گردشگری جدیدی راکشف نمایید :

 

 

مسیرهای گردشگری کرمانشاه – سفر به کرمانشاه

 

 

اپلیکیشن گردشگری جاکاو – اپلیکیشن اندروید گردشگری :

 

سایت گردشگری جاکاو برای راحتی گردشگران ۲ اپلیکیشن گردشگری آماده کرده تا همیشه همراه علاقمندان به جاذبه های گردشگری باشد.

براحتی میتوانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن های توریستی را دانلود نمایید.

 

 

راهنمای دانلود اپلیکیشن گردشگری جاکاو :

 

بعد از کلیک کردن بر روی لینک زیر در سایت “کافه بازار” بر روی باکس “رایگان” که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک نمایید و سپس با گوشی موبایل خود بارکد مربع شکل (QR Code) را اسکن نمایید. براحتی اپلیکیشن دانلود خواهد شد.

 

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ایرانگردی” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ۱۰۰۱ مسیر گردشگری “ از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان