فاصله تهران تا ساری,تهران ساری,تهران به ساری,مسیر تهران ساری,ساری تهران,راه ساری,ساری به تهران,مسیر تهران به ساری,نقشه راههای مازندران,جاده تهران به ساری,جاده هراز,جاده فیروزکوه,جاده چالوس,فاصله ساری تا تهران

 

مسیر تهران ساری از جاده های توریستی و گردشگری معروف و قدیمی در نقشه راههای ایران است. از ۳ جاده مختلف میتوان از تهران به ساری رفت. جاده فیروزکوه، جاده هراز و جاده چالوس با شکل و شمایلی کاملا متفاوت شما را از استان تهران به استان مازندران وصل میکنند.

 

اولین مسیر تهران ساری – جاده فیروزکوه :

 

فاصله تهران تا ساری از جاده فیروزکوه در حدود ۲۸۰ کیلومتر است. در این مسیر از شهرهای دماوند، فیروزکوه، پل سفید، زیرآب و قائمشهر گذر خواهید کرد.

فاصله زمانی جاده تهران به ساری با خودرو شخصی در حدود ۴ ساعت می باشد.

 

دومین مسیر تهران به ساری – جاده هراز :

 

مسافت تهران تا ساری از جاده هراز در حدود ۲۵۰ کیلومتر است. در این جاده از شهرهای رودهن، آمل، بابل و قائمشهر خواهید گذشت.

زمان مورد نیاز برای طی کردن این مسیر با خودرو شخصی در حدود ۴ ساعت و ۲۰ دقیقه می باشد.

 

سومین جاده تهران ساری – جاده چالوس :

 

فاصله تهران تا ساری از جاده چالوس در حدود ۳۶۰ کیلومتر است. در این جاده از شهرهای کرج، مرزن آباد، چالوس، نوشهر، نور، محمودآباد، آمل، بابل و قائمشهر عبور میکنید.

فاصله زمانی راه تهران به ساری از طریق جاده چالوس با خودرو شخصی و البته بدون ترافیک معمول جاده چالوس(در ایام تعطیل) در حدود ۶ساعت و ۱۵ دقیقه می باشد.

 

برنامه سفر :

 

گردشگران در صورتیکه از دیدنی ها و نقاط گردشگری اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند، برنامه ریزی بهتری برای سفر خود خواهند داشت. به این منظور جاذبه های گردشگری مبدا و مقصد را بصورت لینک ارائه مینماییم. کافیست بر روی لینک کلیک کرده و لذت ببرید :

 

مکانهای گردشگری تهران – نقاط دیدنی تهران

 

جاذبه های گردشگری مازندران – مکانهای دیدنی ساری

 

 

سفر شگفت انگیز – سورپرایز شوید – متفاوت باشید :

 

وقتی یک گردشگر به یک استان یا شهر خاصی سفر میکند، معمولا بدلیل نا آشنا بودن با جاذبه های گردشگری مقصد و مخصوصا دیدنیهای بین راهی مناطق گردشگری زیادی را از دست می دهد. بسیاری از مسافران از شهری به شهر دیگر سفر میکنند بدون اینکه از مکان های گردشگری بین این دو شهر اطلاع داشته باشند. این مساله موجب میشود بعضی از جاذبه های توریستی مقصد بارها بازدید شود و بنوعی تکراری باشد. پیشنهاد ما این است که ماجراجو باشید و متفاوت سفر کنید.

 

از طریق لینک زیر میتوانید مناطق گردشگری جدیدی را کشف نمایید :

 

مسیرهای گردشگری مازندران – سفر به ساری

 

 

اپلیکیشن گردشگری جاکاو – اپلیکیشن اندروید گردشگری :

 

سایت گردشگری جاکاو برای راحتی گردشگران ۲ اپلیکیشن گردشگری آماده کرده تا همیشه همراه علاقمندان به جاذبه های گردشگری باشد.

براحتی میتوانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن های توریستی را دانلود نمایید.

 

 

راهنمای دانلود اپلیکیشن گردشگری جاکاو :

 

بعد از کلیک کردن بر روی لینک زیر در سایت “کافه بازار” بر روی باکس “رایگان” که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک نمایید و سپس با گوشی موبایل خود بارکد مربع شکل (QR Code) را اسکن نمایید. براحتی اپلیکیشن دانلود خواهد شد.

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ایرانگردی” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ۱۰۰۱ مسیر گردشگری “ از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان