پارک جنگلی تل حاجی فیروزآباد,تل حاجی فیروزآباد,تل حاجی,پارک های فارس,جنگل تل حاجی فیروزآباد,تل حاجی فیروزآباد کجاست,آدرس پارک تل حاجی فیروزآباد,جاذبه های گردشگری فیروزآباد,مکانهای تفریحی فیروزآباد

 

یکی از جاذبه های گردشگری و مناظر طبیعی فیروزآباد پارک جنگلی تل حاجی می باشد. پارک تل حاجی در ضلع شمالی خیابان جهاد شهر فیروزآباد قرار دارد. این مکان طبیعی تفریحی فیروزآباد که در سالهای اخیر احداث آن آغاز شده در دو فاز و در زمینی به مساحت ۱۳و نیم هکتار قرار گرفته و هم اکنون انواع درختان و گل های زیبا درفاز یک آن کاشته شده است.
این نقطه طبیعی زیبا و دیدنی استان فارس درمرکزشهرستان فیروزآباد واقع شده و ارتفاع آن ۱۵ متر است، به گونه ای که از تمام شهر فیروزآباد، همچون تپه ای سبز دیده می شود.
به دلیل واقع شدن این مکان طبیعی دیدنی درمرکز شهرستان فیروزآباد، دوستداران طبیعت، استقبال خوبی ازاین فضای سبز دارند.
مسافرین عزیز هم که قصد بازدید از شهر زیبای فیروزآباد را دارند می توانند خاطرات خوشی را در این پارک زیبا رقم زده و از چشم اندازهای دلنواز آن بهره ببرند.

 

امکانات رفاهی پارک جنگلی تل حاجی فیروزآباد :

 

در این پارک جهت رفاه حال شهروندان کتابخانه، نمازخانه و سرویس بهداشتی احداث شده است. همچنین دراین فضای سبز انواع آلاچیق نیز تعبیه گردیده است که علاقمندان به طبیعت می توانند ساعات خوبی را در این پارک باصفا بگذرانند.