پیست کارتینگ گیلان

پیست کارتینگ گیلان در جاذه رشت به انزلی، جاذه حسن رود به زیباکنار، دوکیلومتر بعد از درب منطقه آزاد، روستای چپرود زمان قرار دارد. مساحت این پیست ۱۵ هزار متر مربع است که با حریم رودخانه به ۲۰ هزار متر مربع می رسد. طول این پیست ۸۵۰ متر و عرض آن ۷تا۱۲ متر می باشد.
پیست تفریحی کارتینگ فرمولا در فضایی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع در ضلع غربی منطقه آزاد انزلی و کنار خط ساحلی به همت بخش خصوصی احداث شده است.
یکی از ویژگی های بارز این پیست پرپیچ و خم بودن آن می باشد که شامل چهار پیچ ۹۰ درجه ، سه کفی حدود ۷۰ متر و دو پیچ S می باشد.
این پیست براساس گرید C جهانی ساخته شده و جزو چهار پیست برتر و بزرگ ایران است. ماشینهای این پیست ساخت کمپانی بیرل ایتالیا است که یکی از چند برند برتر ماشینهای کارتینگ در دنیا میباشد و اولین سری ماشینهای ۲۰۱۳ این کمپانی است که وارد ایران شده است. تستهای اولیه پیست و اتومبیل ها نیز با حضور و نظارت نماینده بیرل ایتالیا انجام پذیرفته که قابل به ذکر است که به گفته این نماینده پیست کارتینگ گیلان یکی از بی خطر ترین پیست های ایران است.

امکانات رفاهی پیست کارتینگ گیلان :

ساختمانی به مساحت ۲۷۰ متر مربع شامل نماز خانه، سرویس های بهداشتی، چهار تعمیر گاه، کافی شاپ و بوفه از امکانات رفاهی کارتینگ گیلان به شمار می آید.

توضیحات تکمیلی :

– محدودیتی برای استفاده خانم ها و آقایان وجود ندارد.
– با توجه به وجود ماشین های کوچکتر امکان استفاده برای بچه های ۱۱ سال به بالا فراهم شده است.
– برای لذت بردن از این مجموعه تفریحی ورزشی نیازی به داشتن گواهینامه رانندگی نمی باشد.