کافه رستوران های تهران – کافه سینما – کافه سینما باغ فردوس – کافه سینما تهران – کافه موزه سینما تهران – کافه های تهران – کافی شاپ های تهران – آدرس کافه سینما – کافه سینما کجاست

 

کافه سینما یکی از کافی شاپ های تهران و از جمله کافه های تهران یا کافه رستوران های تهران واقع در موزه سینما تهران است. محیط آرام این کافه به همراه موسیقی دلنواز در زمان عصر از مشخصه های این کافه رستوران است. قرارگیری این کافه در جوار موزه سینما ایران و عمارت باغ فردوس یا همان کاخ باغ فردوس جذابیت این کافه را دو چندان کرده و محیط طبیعی و تاریخی جالبی را فراهم نموده است.
برای کسانی که علاقه به نشستن در فضای باز دارند کافه سینما میز و صندلی در بیرون از سالن کافی شاپ قرار داده تا علاقمندان هر چه بیشتر از طبیعت باغ فردوس بهره مند شوند. گردشگران عزیز می توانند همراه با بازدید عمارت باغ فردوس و موزه سینما ساعتی را در این کافه رستوران آرام و دلنشین سپری نمایند.

 

آدرس کافه سینما – کافه سینما کجاست :

برای آدرس کافه سینما باید بگوییم که اگر از میدان تجریش به سمت خیابان ولیعصر حرکت کنید کمی جلوتر به محله باغ فردوس میرسید. کوچه بخشایش واقع در خیابان ولیعصر شما را به عمارت باغ فردوس و موزه سینما تهران و این کافی شاپ تهران راهنمایی میکند. در ورودی کوچه تابلوی راهنمای باغ موزه سینما شما را دعوت به بازدید می نماید.

 

عمارت باغ فردوس تهران :

برای اطلاعات بیشتر در مورد عمارت باغ فردوس (کاخ باغ فردوس) و دیدن تصاویر و عکس های مرتبط لینک زیر را کلیک نمایید:

عمارت باغ فردوس – کاخ باغ فردوس تهران

 

موزه سینما تهران – باغ موزه سینما :

برای اطلاعات بیشتر در مورد موزه سینما تهران و دیدن تصاویر و عکسهای مرتبط لینک زیر را کلیک نمایید:

باغ موزه سینما تهران – موزه سینما تهران