گردشگری فارس – گردشگری شیراز – باغ جنت شیراز – پارک جنت شیراز – جاذبه های طبیعی شیراز – پارک های معروف در شیراز – طبیعت شیراز – تاریخ باغ جنت شیراز – مناظر طبیعی استان فارس

 

یکی از جاذبه های طبیعی شیراز و از جمله مکان های گردشگری و تفریحی شهر شیراز در استان فارس باغ جنت شیراز می باشد.
در این باغ سابقاً عمارتی مرغوب از بناهای مشیر الملک وجود داشت که از بین رفته‌ است. بوستان جنت شیراز باغی پر از مناظر روح نواز و دیدنی است که خاطرات شما را رنگی نو می بخشد.

 

آدرس باغ جنت شیراز – آدرس پارک جنت شیراز – باغ جنت شیراز کجاست :

 

باغ تاریخی و قدیمی جنت یا پارک جنت شیراز با تاریخچه ای پرسابقه از جمله باغ های دوره قاجار است که در ابتدای ورودی غربی شیراز در بلوار امیرکبیر، شرق بلوار میثم و جنب شهرک مخابرات واقع است.

 

امکانات رفاهی باغ جنت :

 

از امکانات رفاهی باغ جنت شیراز میتوان به زیبا آبنماهای سراسری، سروهای بلند و زیبا ، چمنکاری و گلکاری در سراسر باغ، نیمکتهای مناسب، سرویس بهداشتی و دیگر امکانات رفاهی می باشد. علاقمندان به ورزش مفرح دوچرخه سواری نیز میتوانند از فضای بوستان جنت که در خود پیست مخصوصی را هم جای داده ، استفاده شایانی بنمایند.

 

کمپ نوروزی باغ جنت شیراز – کمپ باغ جنت شیراز :

 

در ایام نوروز کمپ هایی برای رفاه حال این مسافران و گردشگران شیراز که علاقمند به بازدید از جاذبه های گردشگری ،توریستی شیراز و استان فارس هستند در این باغ زیبا برقرار میگردد.
اگر به شیراز سفر کردید توصیه مینماییم که بازدید این باغ بسیار زیبا را از دست ندهید. معمولا مسافران عزیز و خصوصا مسافرین نوروزی میتوانند ایام خوبی را در این باغ سپری نموده و از طبیعت آن نهایت استفاده را ببرند./n