فاصله تهران تا ارومیه,تهران ارومیه,تهران به ارومیه,ارومیه به تهران,ارومیه تهران,نقشه راه های ایران,نقشه راههای کشور,نقشه راه ایران,جاده های ایران,جاده های کشور

 

مسیر تهران به ارومیه از جاده های معروف و قدیمی در نقشه راه های ایران است. نقاط گردشگری زیادی در طی این سفر در انتظار شما هستند.

 

اولین راه تهران به ارومیه :

 

فاصله تهران تا ارومیه در حدود ۷۶۵ کیلومتر است. این کوتاهترین مسیر تهران ارومیه می باشد که از شهرهای قزوین، ابهر، زنجان و تبریز میگذرد.

فاصله زمانی ارومیه به تهران از این جاده در حدود ۸ ساعت و ۴۵ دقیقه می باشد.

 

دومین جاده تهران به ارومیه :

 

مسافت تهران تا کرمانشاه در این مسیر در حدود ۸۱۵ کیلومتر است. در این جاده از شهرهای ساوه، کبودرآهنگ، بیجار، دیواندره، سقز و بوکان گذر خواهید کرد.

فاصله زمانی مسیر ارومیه به تهران در این جاده در حدود ۱۰ ساعت و ۳۰ دقیقه می باشد.

 

پرواز تهران ارومیه :

 

فاصله زمانی پرواز تهران به ارومیه در حدود ۵۵ دقیقه است.

 

برنامه سفر :

 

گردشگران در صورتیکه از دیدنی ها و نقاط گردشگری اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند، برنامه ریزی بهتری برای سفر خود خواهند داشت. به این منظور جاذبه های گردشگری مبدا و مقصد را بصورت لینک ارائه مینماییم. کافیست بر روی لینک کلیک کرده و لذت ببرید :

 

 

مکانهای گردشگری تهران – نقاط دیدنی تهران

 

جاذبه های گردشگری ارومیه – جاهای دیدنی ارومیه

 

سفر شگفت انگیز – سورپرایز شوید – متفاوت باشید :

 

وقتی یک گردشگر به یک استان یا شهر خاصی سفر میکند، معمولا بدلیل نا آشنا بودن با جاذبه های گردشگری مقصد و مخصوصا دیدنیهای بین راهی مناطق گردشگری زیادی را از دست می دهد. بسیاری از مسافران از شهری به شهر دیگر سفر میکنند بدون اینکه از مکان های گردشگری بین این دو شهر اطلاع داشته باشند. این مساله موجب میشود بعضی از جاذبه های توریستی مقصد بارها بازدید شود و بنوعی تکراری باشد. پیشنهاد ما این است که ماجراجو باشید و متفاوت سفر کنید.

 

از طریق لینک زیر میتوانید مناطق گردشگری جدیدی راکشف نمایید :

 

مسیرهای گردشگری ارومیه – سفر به ارومیه

 

 

اپلیکیشن گردشگری جاکاو – اپلیکیشن اندروید گردشگری :

 

سایت گردشگری جاکاو برای راحتی گردشگران ۲ اپلیکیشن گردشگری آماده کرده تا همیشه همراه علاقمندان به جاذبه های گردشگری باشد.

براحتی میتوانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن های توریستی را دانلود نمایید.

 

راهنمای دانلود اپلیکیشن گردشگری جاکاو :

 

بعد از کلیک کردن بر روی لینک زیر در سایت “کافه بازار” بر روی باکس “رایگان” که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک نمایید و سپس با گوشی موبایل خود بارکد مربع شکل (QR Code) را اسکن نمایید. براحتی اپلیکیشن دانلود خواهد شد.

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ایرانگردی” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ۱۰۰۱ مسیر گردشگری “ از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان