خرید از بانه,بازار بانه,بازارهای بانه,خرید در بانه,خرید بانه,بازار بانه کردستان,آدرس مراکز خرید بانه,فاصله بانه تا تهران,مسافت تهران بانه,بانه تهران,مسیر بانه

 

مراکز خرید بانه در میدان جهاد و اطراف آن متمرکز شده است. تصور گردشگران این است که بازار بانه یک بازارچه مرزی است که در مرز ایران و عراق مشغول فعالیت است، در صورتیکه بازارهای خرید تحت عنوان پاساژهای مختلف مشغول به عرضه کالاهای خارجی هستند. اکثریت این بازارها در مجاورت یکدیگر قرار گرفته اند و براحتی خریداران می توانند با پیاده روی از این بازارها دیدن نمایند.

 

 

فاصله بانه تا تهران – مسافت تهران بانه – بانه تهران – مسیر بانه :

 

فاصله تهران تا بانه از مسیر جاده ساوه، بیجار و دیواندره در حدود ۶۵۵ کیلومتر است. زمان مورد نیاز برای طی این جاده با ماشین شخصی در حدود ۸ ساعت و ۱۰ دقیقه می باشد.

 

 

آدرس مراکز خرید بانه – خرید از بانه – بازار بانه – بازارهای بانه :

 

 

در ادامه بازارهای بانه را معرفی می نماییم.

 

 

پاساژ سیتی سنتر بانه – مرکز خرید گلستان بانه :

 

مرکز خرید گلستان بانه در ورودی بانه و بلوار سقز واقع است. طبقه زیرزمین و همکف سیتی سنتر به فروش لوازم آرایشی و خانگی اختصاص دارد. طبقه یک و دو پاساژ گلستان بانه به فروش پوشاک بصورت تک و عمده فروشی مشغول است.

 

 

پاساژ خدری بانه :

 

پاساژ خدری قدیمی ترین بازار بانه است. این پاساژ اولین مرکز خرید برای عرضه محصولات خارجی بوده است. این مرکز خرید محل عرضه لوازم آرایشی و لوازم خانگی خارجی می باشد.

پاساژ خدری ۲ در پشت پاساژ خدری قدیم بنا شده و محل عمده فروشی کفش و لوازم خانگی است. طبقه همکف و یک عمده فروشی کفش می باشد. در طبقه زیرزمین این پاساژ عرضه لوازم خانگی بصورت عمده صورت می پذیرد.

 

 

پاساژ ابراهیمی بانه :

 

پاساژ ابراهیمی بانه مجاور پاساژ خدری بوده و محل عرضه موبایل، لوازم دیجیتال، دوربین دیجیتال و لوازم جانبی موبایل می باشد.

 

 

پاساژ ماد بانه :

 

پاساژ ماد مرکز خرید جدید و بزرگی است که در جنب هلال احمر بانه قرار دارد. طبقه یک و دو این پاساژ به عمده فروشی پوشاک مشغول است. البته فروش تکی هم  صورت می گیرد.

 

 

پاساژ بهشت بانه :

 

مجتمع فرهنگی تجاری بهشت بانه بزرگترین مجتمع تجاری بانه است. زیرزمین و همکف این پاساژ محل عرضه لوازم خانگی، لوازم آرایشی و تزئینی می باشد. طبقه یک و دو این مجتمع محل عرضه پوشاک است.

 

 

پاساژ باران :

 

پاساژ باران بازار پارچه بانه است. این بازار در نیمه جنوبی بانه و بعد از پل قرار دارد.

 

 

پاساژ زاگرس بانه :

 

بازار زاگرس بانه محل عرضه پوشاک می باشد.

 

 

پاساژ آربابا بانه :

 

کوه آربابا به نوعی نماد و سمبل شهر بانه است. این بازار نام خود را از این کوه گرفته است. پاساژ آربابا کالاهای متنوع و مختلفی دارد. طبقه زیرزمین این پاساژ به عمده فروشی و تک فروشی کیف اختصاص دارد.

 

 

پاساژ شهرداری بانه :

 

تنها پاساژ بانه که شبیه پاساژ و مرکز خرید نیست پاساژ شهرداری می باشد. محوطه مثلثی شکل این بازار به شهرداری بانه اختصاص دارد. پاساژ شهرداری مرکز فروش کولر گازی و LCD  می باشد.

 

 

پاساژ نور بانه :

 

پاساژ نور هم مانند پاساژ خدری بازاری قدیمی است. اجناسی چون روتختی، لوازم آرایشی، کیف و کفش و پوشاک در این پاساژ ارائه می شود.

 

 

پاساژ شافعی بانه :

 

پاساژ شافعی بانه در دو فاز ساخته شده است. شافعی یک و شافعی دو نام این مراکز خرید می باشد. طبقه همکف و زیرزمین هر دو پاساژ مخصوص فروش لوازم خانگی است. طبقه اول این پاساژ به فروش پوشاک آنهم بصورت تکی و عمده فروشی اختصاص دارد.

 

 

پایان قسمت دوم بانه

قسمت اول بانه

قسمت سوم بانه

قسمت چهارم بانه