فاصله تهران تا بانه,تهران بانه,مسیر تهران به بانه,مسیر تهران بانه,تهران تا بانه,فاصله تهران بانه,مسافت تهران تا بانه,مسیر بانه تهران,جاده بانه,راه بانه

 

جاده تهران به بانه از جاده های قدیمی و معروف ایران است. از دو مسیر می توان از پایتخت به بانه سفر کرد. در واقع تفاوت دو مسیر در رفتن از تهران به شهر بیجار می باشد.

 

 

اولین مسیر تهران بانه – جاده ساوه :

 

فاصله تهران تا بانه دراین جاده در حدود ۶۵۵ کیلومتر است. در این جاده از آزادراه تهران ساوه، حوالی شهرک صنعتی مامونیه، تاوه، روعان، کبودرآهنگ همدان، جاده کبودرآهنگ به سوباشی، جاده همدان بیجار، گل تپه، بیجار، نساره، دیواندره، سقز، قوری چای و حاشیه دریاچه سد بانه عبور می کنید.

زمان مورد نیاز برای طی این مسیر با ماشین شخصی درحدود ۸ ساعت و ۱۰ دقیقه است.

 

 

دومین جاده تهران به بانه – جاده کرج و قزوین :

 

مسافت تهران تا بانه در این مسیر در حدود ۶۴۰ کیلومتر است. در این جاده از کرج، قزوین، تاکستان، آزادراه قزوین به زنجان، ابهر، قیدار، کرسف، جاده قیدار به بیجار، قلعه جوق، بیجار، نساره، دیواندره، سقز، قوری چای و حاشیه دریاچه سد بانه گذر خواهید کرد.

فاصله زمانی تهران به بانه در این مسیر با ماشین شخصی در حدود ۸ ساعت و ۳۰ دقیقه می باشد.

 

 

برنامه ریزی سفر :

 

گردشگران در صورتیکه از دیدنی ها و نقاط گردشگری اطلاعات کافی در اختیار داشته باشند، برنامه ریزی بهتری برای سفر خود خواهند داشت. به این منظور جاذبه های گردشگری مبدا و مقصد را بصورت لینک ارائه مینماییم. کافیست بر روی لینک کلیک کرده و لذت ببرید :

 

دیدنی های تهران – مکانهای گردشگری تهران

 

جاهای دیدنی بانه – گردشگری کردستان

 

مراکز خرید بانه – بازارهای بانه

 

 

سفر شگفت انگیز – سورپرایز شوید – متفاوت باشید :

 

 

وقتی یک گردشگر به یک استان یا شهر خاصی سفر میکند، معمولا بدلیل نا آشنا بودن با جاذبه های گردشگری مقصد و مخصوصا دیدنیهای بین راهی مناطق گردشگری زیادی را از دست می دهد. بسیاری از مسافران از شهری به شهر دیگر سفر میکنند بدون اینکه از مکان های گردشگری بین این دو شهر اطلاع داشته باشند. این مساله موجب میشود بعضی از جاذبه های توریستی مقصد بارها بازدید شود و بنوعی تکراری باشد. پیشنهاد ما این است که ماجراجو باشید و متفاوت سفر کنید.

از طریق لینک زیر میتوانید مناطق گردشگری جدیدی راکشف نمایید :

 

 

مسیرهای گردشگری کردستان – مناطق گردشگری استان کردستان

 

 

 

اپلیکیشن گردشگری جاکاو – اپلیکیشن اندروید گردشگری :

سایت گردشگری جاکاو برای راحتی گردشگران ۲ اپلیکیشن گردشگری آماده کرده تا همیشه همراه علاقمندان به جاذبه های گردشگری باشد.

براحتی میتوانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن های توریستی را دانلود نمایید.

 

 

راهنمای دانلود اپلیکیشن گردشگری جاکاو :

بعد از کلیک کردن بر روی لینک زیر در سایت “کافه بازار” بر روی باکس “رایگان” که در سمت چپ صفحه قرار دارد کلیک نمایید و سپس با گوشی موبایل خود بارکد مربع شکل (QR Code) را اسکن نمایید. براحتی اپلیکیشن دانلود خواهد شد.

 

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ایرانگردی” از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان

 

دانلود اپلیکیشن رایگان “جاکاو – ۱۰۰۱ مسیر گردشگری “ از کافه بازار – ۱۰۰% رایگان