چراغ قوه,چراغ قوه پلیسی,چراغ قوه پلیس,چراغ قوه زوم دار پلیس,چراغ قوه زوم دار پلیسی,خرید اینترنتی چراغ قوه پلیسی,خرید چراغ قوه پلیس,خرید چراغ قوه پلیسی,قیمت چراغ قوه پلیسی,فروش چراغ قوه,چراغ قوه پلیس آمریکا,خرید اینترنتی چراغ قوه

 

چراغ قوه یکی از لوازم مورد نیاز در سفر، کمپینگ، کوهنوردی، شکار، خانه و … بشمار می آید. بد نیست با این وسیله ضروری آشناتر شویم.

 

 

راهنمای انتخاب چراغ قوه مناسب :

 

مدل های زیاد و متنوع چراغ قوه در بازار مشتریان را سر در گم میکند. یکی از مهمترین نکات در انتخاب یک چراغ قوه لامپ بکار رفته در چراغ قوه است. در چراغ قوه پلیسی و چراغ قوه های نگهبانی از لامپ های XPG,XHP,XML,T6 استفاده می شود.
نکته مهم دیگر در انتخاب چراغ قوه مناسب نوع باتری و کیفیت آن است. حتی المقدور از برندهای معتبر چراغ قوه که در آنها از باتری های با دوام استفاده شده، خریداری نمایید تا باتری چراغ قوه افت کیفیت نداشته و به مدت طولانی در خدمت شما باشد.

 

 

چراغ قوه پلیسی – چراغ قوه پلیس :

 

چراغ قوه پلیسی یکی از انواع چراغ قوه در بازار است که طرفداران زیادی دارد. این چراغ قوه دارای باتری قابل شارژ بوده و از امکانات مناسبی همچون زوم کردن و تغییر برد برخوردارست.

 

 

چراغ قوه زوم دار پلیس – چراغ قوه زوم دار پلیسی :

 

چراغ قوه های پلیسی این امکان را به شما می دهند که نور خروجی چراغ قوه را بر روی اشیا و نقاط خاصی زوم کنید. این خاصیت باعث کاربردهای متفاوت و متنوع خواهد شد.

 

 

چراغ قوه پلیس آمریکا :

چراغ قوه,چراغ قوه پلیس آمریکا,چراغ قوه پلیسی,چراغ قوه پلیس,چراغ قوه زوم دار,چراغ قوه زوم دار پلیس,عکس چراغ قوه پلیس,عکس چراغ قوه پلیسی,چراغ قوه تلسکوپی,فروشگاه لوازم سفر,لوازم مسافرت,لوازم شکار,انواع چراغ قوه,سایت گردشگری جاکاو

چراغ قوه ای که پلیس های آمریکا از آن استفاده می نمایند تحت عنوان چراغ قوه پلیسی در بازار ایران یافت می شود. این چراغ قوه کاملا حرفه ای از استحکام بالایی برخوردار بوده و از آلیاژ مخصوص ضد زنگ ساخته شده است. برخی از این نوع چراغ قوه ها در حدود ۳۰۰۰۰وات بوده و از خیره کنندگی برجسته ای برخوردارند.
برد بعضی از مدل های چراغ قوه پلیسی در تاریکی شب بیش از یک ونیم کیلومتر است.
در صورتیکه نور این چراغ قوه به چشم افراد یا حیوانات تابانده شود بدلیل قدرت بالا موجب کوری موقت می شود.

 

 

قیمت چراغ قوه پلیسی :

 

قیمت چراغ قوه پلیسی بستگی به مدل آن دارد. قیمت چراغ قوه پلیس که کیفیت مناسب داشته باشد از ۴۰ هزار تومان شروع می شود.

 

 

خرید چراغ قوه پلیس – خرید اینترنتی چراغ قوه پلیسی – خرید اینترنتی چراغ قوه :

در صورتیکه علاقمند به خرید اینترنتی چراغ قوه هستید لینک زیر را کلیک کرده و وارد فروشگاه لوازم سفر شوید.

 

                                        www.Tripshop.ir